Hakkımızda

Teknolojik gelişime paralel olarak ilerleyen şehirleşme ve çok katlı yapılaşma (dikey yerleşim), dikey taşımacılığın gelişimini de mecburi kılmaktadır. Artık Asansörler yapılarımızın ve dolayısıyla yaşantımızın bir parçası olmuştur. 1987 yılından beri 16 yılı aşkın bir süredir asansör sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, her geçen gün artan talep karşısında faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Günümüz Teknolojisini ve Dünya normlarını yakından takip eden firmamız, Araştırma – Geliştirme (AR-GE) çalışmalarının yanı sıra ürettiği makine ve motorların servis hizmetlerini de süratli ve tecrübeli ekiplerle yürütmektedir. Yurt genelinde ve yurt dışında çalışan makinelerimiz 4000 adet üzerinde olmakla beraber, yapmış olduğu işlerin bilincinde olan uzman kadrosuyla imal ettiği ilk makine ve motorun bile bugün hala görevine başarıyla devam etmesi bizler için haklı bir onur kaynağıdır. Gerek bugün, gerekse bundan sonraki çalışmalarımızda, titiz işçiliğimiz ve satış sonrası hizmetlerimizdeki kalitemizle sizlerin güvenine layık olmaya devam edeceğiz.

“Çünkü bizler için önemli olan istikrarlı kalite ve satış sonrası hizmettir.”

Engin ÇAK / Genel Müdür

KALİTE POLİTİKASI

Asansör makine motor üretimi ve teslim sonrası hizmetlerimizde, yasal mevzuatlar dâhilinde, müşterilerin beklentilerini karşılayan, müşterilerimize ve çevremize güler yüzle hizmet vererek, önce insan yaklaşımını benimseyip güven veren şirket imalımızı sürekli kılmak ve müşteri memnuniyetini firma felsefesi kabul ederek kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

 

İLKELERİMİZ

  • Kalite yönetim sistemimizin etkinliğinin güncel tutup sürekli iyileşmesini sağlayan müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmak.
  • Ürün şartlarına uygunluğu etkileyen işleri gerçekleştiren personelimizin daha iyi şartlarda daha iyi hizmeti sağlaması amacıyla gerekli eğitimlerin verilmesi ve uygun çalışma ortamının sürekli sağlanması.
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürekli tutarak, kaliteli güvenilir ve çevreci ürünler üretmek.